Пункт контролю держкордону на вокзалі у Львові

Пункт контролю держкордону на вокзалі у Львові

Вже дуже скоро, якщо ви подорожуєте до Європи потягом через Львів, — пункт контролю через держкордон пройдете вже на вокзалі!

Залізничний вокзал у Львові готовий до відкриття на його території пункту контролю через державний кордон. "Це значно спростить перетин державного кордону як для громадян України, так і для туристів, які подорожують до нашої країни", — повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Керівник компанії нагадав, що комісія за участю представників Міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, Адміністрації Держприкордонслужби, Львівської ОДА та АТ «Укрзалізниця» вже провела перевірку готовності вокзалу до відкриття зазначеного пункту. Найближчим часом це питання буде ініційоване перед Кабміном України.

"Вже сьогодні львівський вокзал — один з найбільших хабів у сполученні з Європою. Через цей вокзал поїзди курсують до Польщі, Болгарії, Австрії та Словаччини. У перспективі ми плануємо відновити залізничне сполучення з Німеччиною. Спрощення процедур в’їзду та виїзду сприятиме розвитку туристичного потенціалу нашої країни, зближенню країни з Європейським союзом та росту ВВП", — зазначив Євген Кравцов.