Opakowania na ryby Kukinia Coral

24870 - 29740 UAH / MIESIĄC
Ocena stanowiska
0
Specjalność
Pakujący
Lokalizacja
Polska, Szczecin
Stawka godzinowa (netto)
15.50 PLN
Branża
Fabryka
Ilość roboczych godzin w ciągu miesiąca
230-275 godzin(y)
Polecany wiek pracownika
18-60 lat
Minimalny okres zatrudnienia osoby
2 m.
Mieszkanie
Bezpłatny
Dojazd do miejsca pracy
Oferujemy
Doświadczenie pracy
Bez doświadczenia
Opis
Pokazać oryginał
Harmonogram pracy: zmiana 11-12 godzin. 6/7 dni w tygodniu. Duża ilość godzin pracy.
* Zakwaterowanie: opłaca pracodawca. Mieszkanie jest zapewnione w pobliskiej wiosce, skąd pracownicy będą dowożeni do pracy iz powrotem na koszt pracodawcy. Dom położony w przepięknej miejscowości wypoczynkowej, która posiada plażę nad brzegiem Bałtyku, liczne restauracje, kluby i sklepy.(300 zł)
* Rodzaj umowy o pracę: Umowa zlecenia.
* Obowiązki:
* - pakowanie filetów rybnych (łosoś, tuńczyk, dorsz itp.);
* - przygotowanie filetów rybnych do wędzenia;
* - ważenie zapakowanych produktów i naklejanie etykiet na opakowania;
* - przygotowanie gotowych produktów
* - większość operacji wykonywana jest przez maszyny, ponieważ linia jest zautomatyzowana;

Fabryka nie przetwarza ani nie sieka ryb. Gotowa tusza sprowadzana jest z Norwegii w formie mrożonej, a śledź marynowany jest u producenta w Finlandii i sprowadzany w beczkach. Pracownicy mogą pracować na trzech liniach. Mężczyźni często wykonują prace logistyczne, upewniając się, że inni pracownicy mają wystarczającą ilość produktów do dalszego przetwarzania. Kobiety pracują przy pakowaniu filetów i innych produktów oraz ważeniu i naklejaniu etykiet.