Internet sklep ZALANDO

17 PLN
Branża
Fabryka
Ilość roboczych godzin w ciągu miesiąca
160-208 godzin(y)
Polecany wiek pracownika
18-50 lat
Minimalny okres zatrudnienia osoby
2 m.
Załatwimy karty pobytu
Tak
Płaca zarobkowa na kartkę
Tak
Mieszkanie
Pełna płatność
150 PLN
Wyżywienie
Raz na lunch
Dojazd do miejsca pracy
Oferujemy
Doświadczenie pracy
Bez doświadczenia
Opis
Pokazać oryginał
Magazyny niemieckiego internet sklepu ZALANDO!!!!
Specjalizuje się na sprzedaży znaku firmowego odzieży, biżuterii i akcesoriów handlowych marek Michael Kors, Calvin Klein, Guess, Armani Jeans, Tommy Hilfiger.
Miejsce pracy : Olsztynek ( 25 km od Olsztyna)
Wymagają się : mężczyźni/kobiety stricte do 50 lat!!!
Обязанности:Работа polega na sortowaniu i zapakowała na nowo odzieży, obuwia, biżuterii, wprowadzenie danych z towaru za pomocą skanera do komputera.
Zatrudnienie: oficjalne UMOWA O PRACĘ
Płaca zarobkowa : 2950 brutto premie za frekwencję i dobrą pomyślność, płaca za nadliczbowy zegar 50%
Dziennie nadają się bezpłatne obiady
⏰Grafik pracy : 8 godzin w dzień/5 dni do tygodnia (być może soboty, zmartwychwstanie.(Opłacają się dodatkowo)
Pobyt: 150 зл/msz wycofują w końcu miesiąca z płacy zarobkowej.
Доезд do pracy kosztem firmy.
Dwie przemiany : 06: 00-14: 00; 15: 00-23: 00.