Fabryka telewizorów

Fabryka
Ilość roboczych godzin w ciągu miesiąca
240-280 godzin(y)
Polecany wiek pracownika
18-40 lat
Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę
Minimalny okres zatrudnienia osoby
2 m.
Obecność nocnych przemian
Tak
Płaca zarobkowa na kartkę
Tak
Mieszkanie
Opłaty za media
300 PLN
Dojazd do miejsca pracy
Oferujemy
Doświadczenie pracy
Bez doświadczenia
Opis
Pokazać oryginał
Monter podzespołów elektronicznych do telewizorów?
(M, K, K+K do 40 lat)
Przyjazd i praca w Mławie (120 km od Warszawy)
Dong Yang Electronics specjalizuje się w produkcji elementów plastikowych do telewizorów.
Głównie produkuje obudowy i stojaki z tworzyw sztucznych w różnych kolorach stosowanych w różnych modelach koreańskich producentów LCD. Głównym klientem i odbiorcą produktów Dong Yang jest LG Electronics Polska.
?Obowiązki:
• mężczyźni, kobiety, do 40 roku życia
• bez doświadczenia (nauczone)
• język polski nie jest wymagany
Warunki:
? stawka 14,90 netto za godzinę, dla studentów 19,70 zł/godz. Współpracujemy z liceum, istnieje możliwość zarejestrowania się jako uczeń.
- pon-sob w 2 zmianach po 12 godzin każda, od 6:00 do 18:00, od 18:00 do 18:00
- 240-280 godzin, niedziela - wolne.
- Zmiany dzienne i nocne.
Wydawane są ubrania robocze.
?Mieszkanie - samo mieszkanie - 300 zł, wzięte z mieszkania, 550 zł dla studentów;
Noclegi w domkach, pokoje 3-4 osobowe.
?Darmowy autobus do pracy - 20 minut drogi.
Możesz rozpocząć pracę po obowiązkowym badaniu lekarskim (na miejscu) i pozwoleniu na pracę (5-7 dni roboczych) - 60 zł.
Możliwa jest praca bez wizy lub z wizą 3 miesiące lub więcej.
Wskazane jest zabranie ze sobą ukraińskich dokumentów do otwarcia konta bankowego.
Aby uzyskać szczegółowe informacje, zadzwoń ⬇
☎ +380 98 880 0050
☎ +380 99 9280 999