Pracownik hurtowni apteki internetowej

Specjalność
Próbnik
Lokalizacja
Polska, Gdańsk
Stawka godzinowa (netto)
14 PLN
Branża
Fabryka
Ilość roboczych godzin w ciągu miesiąca
180-270 godzin(y)
Polecany wiek pracownika
18-50 lat
Minimalny okres zatrudnienia osoby
2 m.
Załatwimy karty pobytu
Tak
Mieszkanie
Pełna płatność
200 PLN
Dojazd do miejsca pracy
Oferujemy
Doświadczenie pracy
Bez doświadczenia
Opis
Pokazać oryginał
Potrzebni są mężczyźni, kobiety i małżeństwa poniżej 50 roku życia!

Robimy mapę pobitych i zaproszenie wojewódzkie! Interesują nas stali pracownicy!

Miasto GDAŃSK.
Transport do miejsca pracy na koszt firmy.
▪️ Obowiązki:
- Zbieranie i kompletowanie zamówień na podstawie faktur (kosmetyki, suplementy diety, produkty higieniczne, leki);
- Praca z terminalem (skaner). Nauczono wszystkiego!
▪️ Zatrudnienie jest oficjalne. Subskrypcja umowa zlecenia, pełne ubezpieczenie medyczne.
▪️PLAN PRACY: 8-12 godzin dziennie od poniedziałku do piątku na dwie zmiany + soboty robocze
▪️WYNAGRODZENIE: 14,00 zł netto za godzinę + premie

Jeśli masz do 26 lat masz możliwość zarobienia 18,40 zł netto za godzinę!!!!

▪️Nocleg: 200 zł. miesięcznie jest potrącane z wynagrodzenia na koniec miesiąca
▪️Specjalna odzież nie jest wymagana. Musisz mieć przy sobie zamknięte buty.